bez použití hypnózy

"Neprozkoumaný život nestojí za to žít." Sokrates

Díky této metodě si můžete rapidně zlepšit zdraví, posílit samoléčivé schopnosti orgamismu (orgány nebo části těla, které byly v minulosti poraněné, bývají nyní zpravidla oslabené či nemocné, můžete je ozdravit - najít příčinu bolesti a zbavit se jí). Hlubinná regresní terapie pro vás může být i účinnou prevencí.

Můžete najít duševní a tělesnou pohodu. Je to výzva objevit nezměrný potenciál uvnitř naší bytosti, který je nám dosud neznámý a přesahuje omezené perspektivy konvenčních metod. Můžete úplně změnit svůj život, rozvinout své možnosti, uvolnit skryté vlohy, lépe pochopit jiné lidi, být aktivnější,zvyšovat si imunitu, mít optimističtější pohled na svět, odhalit účel vašeho bytí, poznat hlouběji duchovní zákonitosti. Nebudete již „plakat nad rozlitým mlékem“, nebudete si klást otázky typu „proč se tyto věci dějí stále jen mě?“ a „proč právě já narážím na stejný typ lidí?“. Různé věci začnete vidět v úplně jiném světle. Sami si odpovíte na na spoustu svých otázek, na které jste dříve nemohli najít odpověď a získáte mnohem větší osobní svobodu. Mnoho lidí má pak prostě pocit, že současný život zvládají lépe. Pokud sníte o cestování a dobrodružství je regresní terapie skvělým způsobem, jak poznat svět a pochopit sebe sama.

Je to určitě zážitek, který nám otevírá nové obzory a zkušenost na vlastní kůži je nenahraditelná. Můžete objevit nový smysl vlastní existence, odkrýt roušku tajemství a obohatit se o nové zkušenosti. Zjistit odkud jsme přišli a kam směřujeme.


KNIHY, které vám přiblíží tématiku minulých životů a reinkarnace

Brian L. Weiss - Mnoho životů, mnoho mistrů, Poselství Mistrů, Jedna duše mnoho těl

Carol Bowmanová - Minulé životy našich dětí

Alexander Gosztonyi - Velká kniha o reinkarnaci

Mathias Wendel / Ute York - Maškarní bál duše

S. N. Lazarev - Diagnostika karmy - zatím u nás vyšlo 9 dílů - velmi hodnotné čtení co se týká karmy

Taťjana Tichoplavová a Vitalij Tichoplavov - Neomezené možnosti člověka, Fyzika víry, Brány pro duše, Začátek začátků, Velký převrat


V těchto knihách najdete nejnovější šokující vědecké objevy z celého světa, které jsou experimentálně ověřeny a fyzikálně objasněny.

FILMY o minulých životech - Včerejší děti. Výchozí bod. Atlas mraků


Pro milovníky starého Egypta - www.okemboha.mysteria.cz

Doporučuji
Na základě své víceleté osobní zkušenosti doporučuji těm, co hledají duchovní a karmické důvody svých nemocí ( problémů ), "Osobní analýzu jemnohmotných těl" ( OA ) od společnosti Agape Brno.
 Součástí OA je automatická kresba a její rozbor. Získáte tak ucelený přehled o své karmické zátěži, o své duchovní úrovni, o duchovních bytostech, které Vám pomáhají a další důležité informace. Získáte též doporučení, co byste měli pro sebe udělat a v jaké oblasti, jak si pomoci na své cestě k uzdravení, jakou činností se dostat na vyšší duchovní úroveň. Zdarma získáte knihu "Člověk jako víceúrovňová bytost", v které jsou velmi podrobně vysvětleny vzorové OA a která obsahuje další velmi důležité informace z duchovní oblasti.