bez použití hypnózy

„ Minulost je už za námi, ale stále nás ovlivňuje“.

 

Obliba této terapie v poslední době stále roste a je i mnoho regresních technik, které jsou rozmanité. Sahají až do hluboké minulosti. Šamani a kouzelníci praktikovali cesty do minulých životů pomocí drog, zpěvů, bubnování nebo tance. Ty dnešní, moderní návratové techniky, jsou např. regresní terapie, regrese hypnózou, holotropní dýchání, řízená představivost, snový stav, christos, návrat pomocí barev nebo hudby.

Zeptejte se sami sebe co vlastně hledáte a co by bylo pro vás to pravé. Jste jen zvědaví, nebo hledáte něco víc? Jak jste schopni se vyrovnat s novými prožitky. Měly byste znát všechny výhody a nástrahy té které metody. Pak si začněte pečlivě hledat pro vás toho nejvhodnějšího terapeuta stejně jako si hledáte toho nejlepšího zubaře nebo chirurga. Neměli byste se stydět zeptat se na vše co vás zajímá. Neobávejte se kontaktovat i několik terapeutů. Důležité jsou i sympatie, afinita a důvěra. Někdo vyhledá raději terapeuta ženu, jiný terapeuta muže. Někdo má rád vedení direktivní, jiný spíš volnější. Pokud se vám cokoliv nezdá, je lepší ještě před vlastním sezením odejít a hledat si někoho, kdo vám bude lépe vyhovovat. Pokud nemáte třeba na nějakého regresního terapeuta doporučení, což je asi nejlepší, je dobré si nejdříve zajít na nějakou přednášku, seminář nebo konzultaci, kde je osobní kontakt, protože každý reagujeme na různé lidi jinak.

Až si terapeuta najdete a zkusíte to, tak po svém prvním sezení nepociťujte zklamání, když se hned nedostanete do minulého života, ale třeba jen do dětství. Je důležité si tuto metodu tak zvaně osahat, získat k ní důvěru a nepochybně se vám to při druhém sezení povede. Budete již vědět jak to probíhá, že se není čeho obávat, jestli se vám metoda líbí a co vám přinesla.

Terapeut by měl mít hlavně dostatek zkušeností, trpělivost, inteligenci a technické schopnosti. Regresní terapeut by měl být váš průvodce, ne poradce, či analytik. Každý sám dobře ví, co v jeho paměti duše je, jen je někdy těžké to najít. V poslední době je také móda, že někteří terapeuté nutí klienta přepisovat událost v minulosti, měnit konec, přestřihávat pouta, pupeční šnůry, nebo mu říkat co tam má vidět. Je to vše sice velice lákavé a na první pohled to vypadá, že se klientovi uleví a pomůže mu to, ale působí to jen krátkodobě, problém se pak vrací. Vyhýbat se nepřijemnostem v minulosti nemá cenu, to nepřijemné nám dnes způsobuje potíže.(Více v sekci Jak sezení probíhá.)

Cena: Regresní terapie

                       Říčany u Prahy 800,- kč za jednu hodinu.

 

Práce na dálku přes medium a odvádění přivtělených duší 1000,- kč za hodinu.

 

Pracovní doba je flexibilní. Možnost se objednat i na sobotu a neděli.

 

ičo 41785860