bez použití hypnózy

Osvojíte si základní dovednosti metody hlubinné regresní terapie, bez použití hypnózy a budete pak moci účinně pomáhat druhým. Pomůže vám najít naplnění a smysl.

Najdete odpovědi na nezodpovězené otázky. Regresní terapie vám pomůže najít příčiny vašich potíží.

Dá vám růst a svobodu. Člověk se na kurzu často o sobě dozví víc, než zjistil za celý svůj dosavadní život. Navíc to vše cítí sám, ze svého nitra.

Lidé na kurz regresní terapie jezdí pro lepší zdraví, prevenci nemocí, lepší duševní pohodu, nalezení vnitřního klidu, kvůli dalšímu růstu a rozvoji, aby získali větší svobodu. Jiní si chtějí zlepšit vztah k partnerovi, dětem, rodičům, vyřešit potíže v práci, ve vztahu sám k sobě. Často se chtějí zbavit strachu mluvit na veřejnosti, zbavit se nějaké závislosti, nebo neřesti. Chtějí se zlepšit, jsou duchovně hledající a zatím nenalezli náležité odpovědi. Žene je touha po poznání sebe sama. Někteří ani vlastně nevědí, jak se na kurz dostali, že to byla jen taková „náhoda“. Také často jezdí jen tak ze zvědavosti.

Podle esoterického myšlení neexistuje žádná náhoda, každé neštěstí, nemoc, utrpení nikoho nepotká náhodně. Esoterika říká, že to, co se nám přihodilo bylo právě to, co potřebujeme k tomu, abychom se naučili chybějící lekci.  Pokud se na to chcete podívat v praxi a přesvědčit se o tom, zjistit příčiny svých potíží, je kurz pro vás to pravé.

Na lepší pocity po sezení regresní terapie se vždy dobře zvyká. Jakmile se dostaneme do lepšího stavu, je to pro nás tak přirozené a samozřejmé, že nám vůbec nepřijde, že to kdysi bylo jinak, už ani nevíme, možná nechceme vědět. Je proto dobré, si před jakoukoliv metodou uvědomit, nebo zapsat původní stav a pak dosažené výsledky. Věřte, že po kurzu regresní terapie jsou výsledky překvapivě výborné.

Je to způsob, jak objevit duši. Věřím, že skutečné uzdravení probíhá na úrovni duše a pak se projektuje v těle. Naše psychika, tedy i emoce jsou nástroj na ovládání a řízení těla. Nepříjemné tělesné pocity a emoce jsou takovým signálem pro člověka, na něco chtějí poukázat, něco vyjádřit. Vyplavují se na základě starých zkušeností z minulosti a je jedno jak hluboká tato minulost je. Zda je to 30 let, nebo 3000 let zpátky.