bez použití hypnózy
 • Vážená a milá paní Pluhařová,
  chtěla bych Vám z celé hlouby srdce poděkovat za uplynulý rok, že jste byla tím nejlaskavějším průvodcem na mých cestách k poznání...
  Jste báječná duše a každé sezení a cestování v čase je pro mne i z velké části díky Vám nesmírným krokem dopředu a naplňuje mě velkou radostí a naprosto užasným klidem a mírem... Je až k nevíře, jaká vnitřní síla zaujímá stále více místa v mé duši a i těle...
  Děkuji Vám, že jste a že mě a zcela jistě všem!!! pomáháte najít ztracený smysl a pravou cestu! Aneta G.

 • .....chtěla bych Vám moc poděkovat za první sezení, za sebe i za maminku. Nevím, jestli je zvykem podávat zpětné hlášení, ale změny v našich životech jsou až téměř neuvěřitelné, takže cítím potřebu se o ně s Vámi podělit!
  U mě se projevily hned první den a sama sebe teď překvapuji, jak rozdílně s lidmi jednám zejména ohledně peněz, ale i v jiných oblastech, více si uvědomuji svou cenu a nenechám sebou tolik cloumat. Dokonce jsem se úplně změnila v mé práci, jsem mnohem trpělivější a tak nějak laskavější. Změny už si všimlo i okolí!
  Maminka - změny i u ní, je z ní teď cítit mnohem větší pohoda a sebevědomí, uvědomuje si svou cenu, má radost ze svobody a životní pohody a těší se, že ten svůj život konečně začne žít pro sebe. Z toho mám asi největší radost, připadá mi to jako dosud největší zlom v jejím přístupu za poslední dva roky. Nádhera! :) Nerozumím ještě přesně tomu, jak se ten výlet do minulosti promítá do všech těchto oblastí našich životů, ale mám z toho pořád jakousi euforii. Takže se rozhodně těšíme na další setkání! :)
  Přeji krásný den,
  SP

 • ještě jednou Vám chci moc poděkovat za dnešní sezení. Asi před hodinou jsem měla neustálý pocit, že moji andělíčci mi dávají "pašáka" v kuse asi 20 minut :-D Tak Vám to musím napsat, protože za to vděčím Vám! :)
  Šárka

 • Dobrý den přeji!
  A on dobrý je:-), chtěla bych Vás informovat o mém stavu po našem nedělním setkaním. Já jsem ta nešťastná osmička. Tedy byla jsem. Jelikož Vám můžu a ráda sděluji, že vina, kterou jsem neustále cítila je pryč. A situace k tomu byli. Mé spaní a tudíž i probouzení je čisté Sny jsou stejné, ale já se za ně necítim vina .Prostě jen jsou a já je pozoruji. Mám tolik enegie a zmizel strach. Z toho Všeho plyne, že díky Vám mám před sebou spoustu věcí k objevování a za to nesmírně děkuji a přeji krásný den.
  Leona

 • hned zprvu bych Vás chtěla moc pozdravit a říct, že po naší společné procházce mou minulostí se cítím báječně. Zprvu jsem se trochu obávala, zda se ten skvělý pocit, ze kterým jsem od Vás odcházela, udrží déle než 1 či 2 dny.. a světe div se.. trvá až doposud. Cítím se skvěle, báječně, nádherně. Jako by ze mě spadl jeden kus kamene. Vztah s přítelem se také více vyčistil a já už neřeším takové blbosti jako dřív, protože najednou komunikuji a jde to všechno snáze.
  Chtěla bych Vám moc poděkovat!!!!!

 • konečeně se dostávám k e.mailu, ale předvším mám trochu více času na jeho napsání. Chtěla jsem Vám opět velmi poděkovat, myslím, že minulá procházka minulostí byla absolutně nejsilnějším zážitkem.
  Ještě i teď jsem toho dost plná. Krásně, ba přímo nepopsatelně se mi ulevilo. Je to krásný pocit. Díky Vám a regresi dostala opět vítr do životních plachet a nabrala ten správný směr.
  Sára

 • Dobrý den, paní Dominiko,
  tak Vám píšu téměř po týdnu, co jsem u Vás podstoupila regresi. Musím říct, že to byl neuvěřitelný zážitek, ještě v autobuse jsem pochybovala, zda jsem si to všechno nevymyslela a nevybájila ve své hlavě. Žádné potíže ani nepříjemné stavy se nedostavily, naopak cítila jsem se dobře a vypadá to, že moje problémy s nesprávným postojem k jídlu se vyřešily. Ani jednou jsem nezvracela, ani se nepřejedla, až se mi to zdá neuvěřitelné po tolika letech trápení a bojů sama se sebou. Něco se změnilo a přišlo to tak úplně nenásilně, že nad tím přemýšlím pomalu jako nad zázrakem a doufám, že to bude změna trvalá a už se ke starým návykům nevrátím. Bolest zad také polevila, ale ještě to není úplně ono, může za to také moje sedavé zaměstnání (nejen minulost otroka :o)) a to se snažím ovlivnit spíš pravidelným cvičením.
  No, nebudu Vás zdržovat popisováním svých pocitů, myšlenek a představ. Všechno si to stejně odůvodnit nemusím a ani vlastně nepotřebuji. Důležité je, že jste mi moc pomohla a za to Vám ze srdce děkuji.
  Přeji Vám mnoho uzdravených lidiček. Je to krásné poslání, to co děláte pro druhé. Doufám, že se ještě někdy setkáme.
  Děkuji, mějte se krásně.
  Alča

 • Dobrý den, už 5 let bojuji s rakovinou a k ní přidruženým hendikepům po prodělaných chemoterapiích a jiných následků bezúspěšného léčení. Po 3 a 4 návštěvě u D. Pluhařové, cítím velkou úlevu,jak psychickou, tak i v oblasti prsou, nemohl jsem se pořádně nadechnout a byl jsem neustále unavený, i po ránu při vstávání. Nemohl jsem najít sílu skoro na nic, natož i jen na tu nejlehčí práci, třeba na zahradě. Po čtyřech terapiích jsem pomalu začal se zazimováním zahrady, bez předchozího přemáhání a nejsem unavený, ani po 2 hodinové lehčí práci, což před tím byl pro mne obrovský problém. když jsem jel zpátky od Dominiky, musel jsem dobíhat rozjíždějící se vlak a i to jsem zvládl, k mému úžasu. To mi dodalo velkou kuráž se ze životem ještě porvat a nevzdávát už skoro prohranou bitvu. Moc Děkuji Dominice Pluhařové za úlevu,kterou mi 5 let nebyl schopen nikdo nabídnout, ani klasická medicína a že jsem toho kvůli zdraví sjezdil,od léčitelů,přez zdravou výživu a mnoho alternativních směrů,zaručených k vyléčení čehokoli. 5 let bez výsledku. Moc děkuji a přeji každému,kdo hledá cestu ke zdraví,aby vyzkoušel regresní terapii.
  Přeji všem jenom zdraví a úlevu od nemocí

 • Dobrý den, moc vás zdravím.
  Ctěla ybch vám dát vědět,  jak to u mě dopadlo, co se zlepšilo a tak. Především vám chci poděkovat, vážím si toho co děláte a je mi úplně jasné, že to není pro vás jednoduché. Musí to hodně vyčerpávat. No já teda vyčerpaná byla, taky na to měla vliv ta probdělá noc, ale i samotná terapie je strašně vysilující, no ale každopádně pak se stačilo vyspat a kupodivu jsem spala celou noc až do rána, v podstatě to tak je zatím pokaždé. No a druhý den jsem se cítila velmi dobře, v podstatě jsem bez depresí a už se tolik nenervuju, jsem daleko klidnější. Syn je pořád hodně živý a pořád zlobí, ale mě to nechává víc v klidu a on to pak tolik nepřehání. V podstatě jsem smířená s tím že takové dítě mám a že je takový a na ostatní kašlu. je mi jedno co si o mě myslí, už to tolik neřeším. O tohle mi v podstatě šlo, nechci měnit syna, ale sebe.Ten vztah se tím asi zlepšil. Jedna věc se ale u něj přece jen změnila - začal normálně jíst a to mě opravdu překvapilo, to jsem totiž vůbec nečekala.Vzpoměla jsem si, že jsem v té vidině jak jsme žili v tom domečku kde ležel jeho mrtvý tatínek vařila nějaké jídlo,asi jsem ho potom nutila to jídlo sníst a on chudák měl nedaleko toho mrtvého a trápil se těma myšlenkama a já asi pořád chtěla dělat jako že se nic neděje a zřejmě jsem ho nutila jíst, ale to je asi jen domněnka, to už je jedno, protože se to vyřešilo.Tak doufám, že s jídlem už se zlobit nebudeme. Moje psychická pohoda na to má asi taky vliv.
  Ještě jednou vám moc děkuji
  Klára

 • Regrese a baťůžek traumat
  Zdravím všechny a paní Pluhařovou dvakrát. Kdyby tak všichni ti dlouhodobě psychicky trpící a fyzicky nemocní lidé věděli, jak jednoduše, poměrně rychle a hlavně spolehlivě lze jejich problém vyřešit... Roky strávené v nemocnicích a v čekárnách, tuny léků, vyšetření - to vše je naprosto zbytečné! I já jsem byla pacientem, který se svých problémů roky nemohl zbavit. Proč mě to jen nenapadlo dříve (vyzkoušet regresi)? Mohla jsem si ušetřit tolik let! Všechny informace, které se zde dočtete jsou pravdivé. Potvrzuji. Je to něco přes rok, co jsem absolvovala sezení u paní Pluhařové a musím říct, že na ni nelze zapomenout :-). Tímto jí chci moc poděkovat a popřát jí hodně světla na její cestě! Ekzémy, které mě roky sužovaly, jsou po jediném sezení naprosto pryč - zmizely zhruba 3 týdny po sezení a už se neobjevily (a už se neobjeví, tomu věřím). Jejich příčinou bylo sežehnutí ohněm (upálení) a především prožité utrpení a VINA, které tuto událost v mé minulosti provázely. Díky regresi jsem tímto utrpením znovu procházela tak dlouho, dokud negativní emoce trvaly. Tyto emoce především mohou za ekzémy, které jsem v tomto životě měla a tyto emoce odešly, proto se nevrátí ani ekzém. Jsem o tom přesvědčena. Je to jako když si nesete na zádech svůj baťůžek s nákladem minulých traumat a za dohledu regres. terapeuta do toho baťůžku sáhnete, vyndáte tu nejbolavější věc a znovu ji prožijete - prozkoumáte souvislosti, pochopíte je (u toho navíc zjistíte spoustu dalších souvislostí, což Vám velmi pomůže v duch. vývoji). Protože negativní emoce zážitku po projití nemají již žádnou sílu - náboj, tak tento zážitek navždy zmizí. Regresí mu prostě odeberete veškerou sílu a on přestane být součástí baťůžku. Úžasná věc! Doporučuju vřele všem a taktéž doporučuji regresi s paní Pluhařovou. Je to milá sympatická osůbka, se kterou se skvěle debatuje.
  Tímto zdravím ji i jejího dalmatina :-)
  Díky!

 • (v tomto případě jsme pracovaly přes paní jako přes medium)
  Chtěla jsem podat aktuální info o mamince.
  Když jsem od vás přišla v pátek za ní do nemocnice, tak jsem se úplně zhrozila. Byla uplně mimo, ležela, nebyla schopna se probrat "do tohoto" světa. No, jak jsem Vám psala v sms - hrůůza.
  Ale druhý den, po našem sezení tam jela ségra a volala mi úplně nadšená, že je na tom mamka líp, že už nemá halucinace, že už na ně mluví, a že ji vzali ven na vozíčku. Já tam byla den na to, v neděli, taky už ty halucinace neměla, mluvila líp, dokonce udělala první čtyři krůčky. Chodit tedy stále nemůže, ale myšlení v hlavě má srovnané a mluví už skoro normálně. Mamka si z posledních čtyř týdnů v tomto stavu nic nepamatuje, vůbec neví co se dělo, co chtěla, co říkala, kde byla apod.
  je to jako by se probrala z rauše... :-)
  Marie

 • Dobrý večer paní Pluhařová,
  minulý čtvrtek jsem u Vás byla na regresi a musím říct, že ste mi opravdu velmi pomohla. Když jsem od Vás odcházela, tak jsem cestou domů zívala. Cítím se jako znovuzrozená, jako by ze mě spadlo velké břemeno, moje mysl je klidnější. Děkuji Vám. Těším se na další setkání.
  Šárka F.......

 • (téma sezení byla únava a že paní Hana nemá radost ze života)
  Byli jsme na zájezdu s cestovkou 4 dny na kolech po Štýrských vinicích – nalákali nás známí, kteří už několik takových výletů absolvovali. Odjezd ve 23 hodin – noční přesun autobusem a ráno nasednou na kolo a 50km, další den 71km atd. Když se blížil den odjezdu tak jsme si s manželem říkali, že to snad ani nebude dovolená, ale trestná výprava – trochu rozpaků jak to dopadne, přece jen bylo.
  A výsledek? Úžasná dovolená.
  První den sluníčko, ale pak už nám počasí moc nepřálo, druhý den nám téměř celý propršel – takže 71km bylo skoro pořád prudkém dešti, další dny bylo zataženo a poslední den ke konci se opět rozpršelo. Ale krajina krásná, vinice v prudkých svazích, sady bezinek, růže u vinic, vstřícní lidé, měla jsem pocit, že všichni byli v pohodě, usmívali se, zdravili, snažili se domluvit, auta netroubila, počkala, i když měla přednost, protože nás jelo víc – úžas. Jelo se na pohodu, takže na konci dne unavená, ale spokojená. Vyzkoušela jsem si, že člověk zvládne hodně i ve špatném počasí a zpětně se musím smát, když si vzpomenu jak mi tekly ty čůrky vody po nose, jak mi čvachtalo v botách, jak jsem byla překvapená, že mám mokrý zadek, ač jsem měla pláštěnku, než mi došlo, že to stříká voda od kola ze spod a do obličeje kromě té ze shora také přídavek od předního kola (neměla jsem blatníky, ale ti, kteří je měli většinou na tom nebyli o moc lépe). Nádherná relaxace pouhé 4 dny a já měla pocit, že jsem měla dovolenou snad 14 dní. A pořád, když si na něco z tohoto pobytu vzpomenu, tak se jen usmívám.
  A v pondělí, když už jsem byla doma a dala jsem si den na odpočinek, kdybych byla moc vyčerpaná , jsem si s radostí uklidila celý byt a šla na procházku. A závěrem, mám se teď moc dobře
  Hana

 • Chtěl bych Vám napsat, jak se cítím po posledním sezení.
  Nemůžu říct, že by změna byla nějak výrazná, ze dne na den, když se ale teď zpětně zamyslím nad těmi téměř třemi týdny co od té doby uplynuly, uvědomil jsem si, že rozdíl tu je. Spím mnohem lépe, nad ránem se budím opravdu jen občas a když tak nepříjemné pocity se mi daří zahánět úspěšně. Co je však velmi pozitivní, daří se mi lépe zvládat stresy i v práci, zdá se že se zlepšuje i moje sebevědomí. Takže vše je na dobré cestě...:-)
  Petr

 • (strach z cestování a jízdy autem)
  Zdravím :) milá Dominiko,
  měla jsem takové nutkání Vám zavolat už z Chorvatska..... cesta tam i zpět byla super, po pár letech jsem si jí vychutnala na 100%. Dokonce jsem se na ní těšila! Než jsme vyjeli, tak jsem chvílema přemýšlela nad tím kdy TO přijde! a ono TO! nepřišlo....prostě super pocit...13hodin v autě bez problému. Dnes si říkám, jak to bylo zbytečné, žít s tím několik let.... Škoda, že málo lidí věří...přijde jim, že si vymýšlím...ale já vím své:)
  Ještě bych popřemýšlela nad tím, jak si nevěřím, nemám sebevědomí...dalo by se i s tím něco dělat? Takže ještě jednou DĚKUJU!
  Posílám podrbání dalmatinovi Pirátkovi....
  Daniela


 • Dobrý den, musím Vám napsat. U Vás jsem byla v úterý a už od následující soboty jsem bez rýmy. Nikdo v okolí nemůže uvěřit, že JÁ jsem bez kapek do nosu. Už skoro 14dní. Je to super :-) Děkuji moc a přeji hezký den Jiřina :-)